Posty

Wyświetlam posty z etykietą kolej aglomeracyjna

W sprawie odtworzenia sieci kolei podmiejskiej Dębicy, którą zlikwidowano w 2008 roku

Czy wokół Dębicy można uruchomić dodatkowe linie PKA? Na ul. Metalowców w Pustkowie? Do Pustków Osiedle?